Ošetření vysokovýkonným laserem

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.
Nevíte-li si rady, zavolejte nám na recepci
+420 608 300 072.

Ceny se mohou lišit dle délky služby, náročnosti či nadměrné spotřebě materiálu.

Terapie vysokovýkonným laserem

Vysokovýkonná laserová terapie má unikátní biostimulační efekt. To znamená schopnost „biostimulovat“ růst a hojení tkáně na buněčné úrovni. Terapie výkonovým laserem představuje velmi jednoduchou a efektivní proceduru bez vedlejších účinků, jež může být zacílena na libovolné bolestivé místo těla. Laserem nelze předávkovat.

Indikace:

distorze (podvrtnutí kotníků, kolen a kloubů), distenze (svalová natažení, přepětí…), svalová poškození (prasknutí části svalových vláken ….), otoky (poúrazové, pooperační …), bolestivé trigger pointy (spoušťové body), entesopatie – úponové bolesti (tenisový, golfový loket, patní ostruha …), tendinopatie (Achilovy šlachy …), plantární fascitida (šlachy od paty k jednotlivým prstům), patní ostruha, vertebrogenní algické syndromy (bolesti zad), artropatie, artrózy, bolesti kloubů, chondropatie pately (porucha, změknutí kolenní chrupavky),syndrom karpálního tunelu, jizvy (pooperační, poúrazové), opary, vředy, popáleniny, proleženiny, diabetická noha, bércové vředy, podlitiny, léze, naraženiny, fraktury

LUMIX®

Je vysokovýkonný laser s patentovaným C.P.S. emisním módem (kontinuální, pulzní a superpulsní), který díky svému vysokému výkonu 17 W a třem vlnovým délkám umožňuje efektivní využití v rehabilitaci.

Přednastavené programy v přístroji jsou podložené řadou klinických studií zaměřených na laserovou terapii. Poté, co se laserové světlo dostane na pokožku, vytváří v lidské tkáni fotomechanickou vlnu. Následná mechanická stimulace volných nervových zakončení v podkožní tkáni blokuje průchod bolesti nervovým systémem a přináší tak okamžitou úlevu.

Působí současně na bolest, zánět i otok a urychluje rehabilitaci pacienta. Výkonový laser tkáň uzdravuje, ale také poskytuje efektivní metodu k potlačení bolesti, bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Ošetření je rychlé, trvá čtyři až patnáct minut. Počet ošetření je 3 – 8 dle postižení.

Kontraindikace:

Extrémní hypersensibilita na slunce a světlo, přímé ozáření kardiostimulátoru a plodu při těhotenství, tetování v místě aplikace, neozařuje se kolem štítné žlázy a bloudivého nervu (vagus). Ošetření při neoplazii a krvácejících oblastech.