Permanentní make-up (PMU)

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.
Nevíte-li si rady, zavolejte nám na recepci
+420 608 300 072.

Ceny se mohou lišit dle délky služby, náročnosti či nadměrné spotřebě materiálu.

PMU - plná výplň obočí

3.500 Kč / 90 min


PMU - pudrové obočí - stínování

3.500 Kč / 120 min


PMU - Kontura rtů

3.000 Kč / 120 min


PMU - Mikropigmentace - stínování rtů s konturou

4.000 Kč / 120 min


PMU - Oční linky mezi řasy

2.500 Kč / 90 min


PMU - Klasické oční linky

3.000 Kč / 90 min


PMU - 1.korekce  5-6 týdnů po zákroku PMU a plná výplň

600 Kč / 60 min


PMU - 1.korekce  5-6 týdnů po zákroku PMU pudrové obočí - stínování a oční linky

600 Kč / 60 min


PMU - 1.korekce 5-6 týdnů po zákroku rty

600 Kč / 60 min


Dle přání klienta - lokální anestetikum (místní znecitlivující přípravek)

100 Kč


Příplatková služba - Anestezie
(jedna aplikace)


100 Kč


Konzultace
(Objednejte se na konzultaci před prvním návštěvou.)

ZDARMA / 15 min

Zvýrazněte přirozenou barvu svých rtů, nebo je nechte zbarvit do odstínu . Vaší oblíbené rtěnky a ušetřete si čas, který jste doposud trávily líčením. Dokonalá metoda, která ret vystínuje a zároveň udělá konturu a nádherné, plné rty. Zvýrazníme přírodní krásu vašich rtů, zintenzivníme jejich barvu popř. upravíme jejich tvar.

Permanentní make-up rtů jim dá svůdný nádech bez nutnosti kosmetické operace (gely, různé výplně atp.). S klientem je dopředu dohodnuto, jaký tvar, barvu a sytost rtů požaduje (na základě předem připraveného návrhu nakresleného pomocí speciální sady konturovací tužky a rtěnky.). Doporučujeme následnou korekci pro úpravu konečného vzhledu.

PERMANENTNÍ MAKE-UP OČNÍCH LINEK

Je ideální pro ženy, které si chtějí usnadnit ranní líčení nebo potřebují dodat hustotu světlým a řídkým řasám. Linka dokáže efektivně kamuflovat i vypadané řasy. S pomocí permanentního make-upu můžeme dosáhnout jemného i výraznějšího výsledku.

Permanentní make-up očních linek mezi vašimi řasami zintenzivní váš pohled a přitom okolí ani nepozná, že se jedná o permanentní make-up.

Je možné vytetovat i výraznou linku, která má nahrazovat každodenní líčení.

Šířku a délku linek předem společně zkonzultujeme a před samotným vytetováním ji předkreslíme na víčko. Precizní předkreslení slouží nejen pro odsouhlasení tvaru, ale je klíčové i pro dokonalý výsledek. V případě potřeby je po zhojení doporučujeme provést korekci.

TECHNIKY PERMANETNÍHO MAKE-UPU OBOČÍ:

MICROBLADING

Microblading je metoda permanentního make-upu. Vláskový vzhled obočí je vykreslován malou čepelkou tvořenou několika jemnými hroty. Výsledkem je přirozené obočí. Od klasické metody permanentního make-upu se liší použitím ručního pera, do kterého jsou vkládány čepelky.

CO DOKÁŽEME APLIKACÍ 3D PERMANENTNÍHO MAKE-UPU OBOČÍ?

  • Ztmavit, opticky zahustit.
  • Korigovat vady v symetrii a délce obočí
  • Doplnit chybějící části obočí
  • Opravit vzhled obočí po nevhodně provedeném nebo starším PMU
  • Vymodelovat zcela nové obočí po chemoterapii, alopecii atd.
  • Zvýraznit obočí

PUDROVÉ OBOČÍ

Metoda permanentní úpravy obočí, která nabízí maximální přirozenost ve spojení s plošným stínováním a zahušťováním přirozených chloupků vláskováním. Nejvěrněji kopíruje nejčastější úpravu přirozeného obočí použitím pudrů a stínů. Autentické vykreslení pudrového efektu ,, do ztracena,, Pudrové obočí je tvořeno velkým množstvím mikroteček, které vyplňují prázdná místa mezi chloupky.

Dá se aplikovat i na starý permanent , avšak rozptýlení či ombré efekt není v tomto případě tak výrazný. Trvanlivost zhruba rok a půl, poté doporučujeme oživit.

PERMANENTNÍ MAKE-UP

Permanentní make-up je metoda dočasného líčení, při které se do horní vrstvy pokožky – epidermu implantují přírodní barviva. Lze tak upravit velikost, hustotu i šířku obočí nebo v případě chybějícího obočí jej lze kompletně vymodelovat. Samozřejmě lze překrýt stávající permanentní výplň.

Trvanlivost je individuální, uvádí se 1-3 roky. Závisí na typu a stáří pokožky, vnitřním a metabolickém prostředí jedince. Vnějších okolnostech jako nadměrné sluneční záření, používání bělicích přípravků na obličeji, různá omlazující ošetření v korektivní dermatologii, používání laserů, aplikace botoxu, detoxikační kúry apod. Pro prodloužení je důrazně doporučeno používat ochranný krém s SPF 50.

KOREKCE

Každá pokožka je jedinečná a reaguje na daný aplikovaný mikropigment jinak. Z tohoto důvodu, po permanentním make-upu, doporučujeme kontrolu v podobě druhé návštěvy, při které se ještě upravují drobné nedostatky, protože hned napoprvé se nemusí všechen pigment uchytit. Výhoda tohoto postupu spočívá v tom, že po prvním aplikaci zjistíme, jak pokožka reaguje na daný mikropigment a na základě toho můžeme dále pozměnit barevný odstín či lehce korigovat tvar dle přání klientky. Korekce - doplnění je již drobný krátký zákrok a provádí se nejdříve za 3 – 4 týdny od aplikace, a je třeba se na ni objednat.

POKYNY PRO OŠETŘENÍ

Důležité pokyny pro ošetření permanentního make-upu:

Před procedurou byste měli být odpočatí. Nedoporučuje se pít alkoholické ani kofeinové nápoje. V místě aplikace se utvoří jemné stroupky, které nesmíte v žádném případě olupovat nebo škrábat! První tři dny se vyvarovat styku s vodou na ošetřené místo. Po aplikaci nesmíte navštěvovat saunu, bazén ani solárium. Na ošetřená místa nesmíte alespoň týden používat žádné kosmetické přípravky, líčidla, pudry, make-up a samoopalovací krémy. Promazávat ošetřená místa B-panthenolem nebo lékařskou vazelínou. Do cca. 10 dnů po aplikaci se Vám vyloupnou stroupky, ale ani tehdy nemůžeme tetování brát jako zahojené. Ihned po aplikaci bude pigment o 30% výraznější, za finální výsledek se může považovat obočí až po cca. 4-6 týdnech.

Permanentní make-up,  který se provádí poprvé na úplně neporušenou čistou pleť , je vždy nutné provést druhou fázi- doplnění a zdokonalení vypadaného tetování (korekci) s odstupem 4-8 týdnů od první aplikace. Tato jedna korekce je v ceně.  V případě oživení pigmentu se korekce provádí jen v případě nutnosti. U permanentního make-upu rtů může dojít k vytvoření herpesu / oparu / zcela běžná reakce, doporučuje se 5 dní před permanentním make-upem potírat rty mastí Zovirax, užívat léky Herpesin a brát B-komplex, doplnit vitamín C.

Výdrž pigmentace závisí na Vašem věku, typu kůže, vystavování se slunci, metabolismu atd. Doporučujeme použití ochrany před sluncem SPF 50, existují i kosmetické přípravky vhodné přímo pro kůži s tetováním.  Obvykle se uvádí 1-3 roky, poté pigment začne ubírat na sytosti a doporučuje se jeho obnovení. Microblading se neporučuje lidem s extrémně mastnou nebo kuperózní pletí. Nedocílení požadovaného odstínu, není důvodem pro vrácení platby. Výsledek permanentního make-upu ani microbladingu nelze 100% zaručit a vrácení platby je vždy velmi individuální. Pokud se po aplikaci objeví nadměrný otok a bolest spojená s horečkou, obraťte se na svého lékaře, může se jednat o infekci. Nejčastější příčinou je nedodržení našich pokynů.


Aplikace:

Před výkonem se oblast aplikace vydezinfikuje, dle potřeby nanese anestetikum. Připraví se vhodný odstín pigmentu a místo aplikace se důkladně přeměří a předkreslí. Před a v průběhu aplikace spolu s klientkou zkonzultují tvar a celkový vzhled. Samozřejmostí je 100% hygiena a použití jednorázových pomůcek.  Zákrok dle náročnosti trvá zpravidla 60-120 minut. Ihned po zákroku a po dobu prvních dvou dnů bude barva PMU mnohem tmavší než v konečném výsledku. Pigment smíšený s tkáňovým mokem (lymfou) i krví získá ve stroupcích tmavé zbarvení. Stroupky vydrží až týden, pak se začnou odlupovat. Po jejich samovolném odpadnutí se objeví konečný tvar. Výsledná barva se bude stabilizovat až jeden měsíc. Kvůli lymfatickému a imunitnímu systému může dojít až ke ztrátě 30-50 % pigmentu. U klientů trpící vysoký krevním tlakem, onemocnění štítné žlázy a podobně může dojít i ke ztrátě vyšší. Na konečný výsledek má z 50% vliv důkladné dodržování pokynů po aplikaci permanentního make-upu.


Kontraindikace:

Lze aplikovat u všech osob, kromě nemocných cukrovkou či u těch, kteří mají problémy se srážlivostí krve, alergií na léky a anestetika, nebo jiným závažnějším onemocněním. Osoby užívající léky na ředění krve / např. Heparin, Warfarin /, při užívání ATB a psychofarmak. Zákrok se neprovádí po celou dobu těhotenství a kojení. Kardiostimulátor, srdeční choroby, cévní choroby, snížená imunita, kožní nemoc, epilepsie, HIV, rakovina.