Solárium 

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.
Nevíte-li si rady, zavolejte nám na recepci

+420 608 300 072.

Ceny se mohou lišit dle délky služby, náročnosti či nadměrné spotřebě materiálu.

Solárium kolagenové

16 Kč / 1 min


Solárium kolagenové - AKCE
(120 minut + 10 minut zdarma)

1.920 Kč / 130 min

Chcete vrátit kvalitu své pokožky o několik let zpět, mít znovu pevnou a pružnou kůži, bez viditelných vrásek a povadlých linií? Pak navštivte novinku v našem studiu – kolagenové solárium. 
V našem kolagenovém soláriu můžete vyzkoušet hned dva efekty – první je funkce kolagenových trubic a působení kolagenu, druhým je získání opálení díky solárním trubicím. Oba dva typy trubic jsou schválené podle nových norem EU. 
Opalujte se a zároveň dopřávejte své kůži a organismu luxusní prožitek omlazení a zpevnění pokožky po celém těle. 

Kolagenové ošetření bojuje proti příčinám stárnutí tělu přirozeným způsobem – stimuluje vlastní tvorbu kolagenu a elastinu, která se s věkem přirozeně snižuje, čímž dochází ke stárnutí kůže. Kolagenové záření má na celé tělo anti-aging efekt – REDUKUJE VRÁSKY a linie, oživuje a CHRÁNÍ VAŠI KŮŽI, ZABRAŇUJE předčasnému STÁRNUTÍ a POSILUJE REGENERACI kožních buněk.

Co přesně umí kolagenové trubice? 

Omlazení pokožky celého těla a obličeje, obnova kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, hloubková regenerace a hydratace kůže, zúžení pórů a rozjasnění pleti, hladší a jemnější povrch kůže, vypnutější a pružnější pleť, redukce vrásek, pigmentových skvrn a strií. 

Pro zmírnění vrásek a k celkové hloubkové regeneraci se doporučuje 20 – 30 návštěv po dobu 8 – 12 týdnů. Pro udržení dosaženého stavu jsou ideální 2 návštěvy měsíčně. 
Garance opálení je již po 6 té návštěvě u každého typu pleti.

Účinky v číslech:

97% zvýšení pružnosti celého těla, 89% liftingový efekt v obličeji a až 68% celková vitalizace vzhledu kůže. 

Kolagenové solárium je oproti slunci zcela bezpečné. Dávka UV záření je tzv. konstantní dávka a tedy bezpečná. Kolagenové trubice aktivují Váš kolagen v těle a dochází k tzv. liftingu – vyhlazování pokožky. Na slunci naopak dochází ke svraštění pokožky. Opálení vypadá zcela přirozeně. 

Bezpečná doba opalování v soláriu se všeobecně uvádí 60 hodin ročně. Pokud člověk nechodí na slunce či solária tak doporučujeme užívat vitamín D. Tento vitamín si tělo dopřává pouze z UV záření. 

Alergie ze slunce – vyrážka, by neměla v soláriu vzniknout.

Doporučuje se tento postup:

Poprvé – 10 minut. Jeden až dva dny bez solária. Zde se uvidí Vaše reakce. Pokud je vše v pořádku, můžete dále pokračovat v návštěvách solária. 

Doporučuje se série 10 – 12 vstupů. Vše obden a více. Ne ale jednou týdně. To je zase málo. Takže cca 3 – 4 x týdně. Aby tělo mělo čas na regeneraci. 

První 2 vstupy – 10 minut. Další pak vždy po dvou vstupech 12, 14, 16, 18 až 20 minut. Opalovací doba je zcela individuální. Tak jak každému vyhovuje. Větrák v soláriu doporučujeme dávat na maximum pro příjemnější pobyt v soláriu. 

Pro udržení hezké barvy po opalovací kůře, doporučujeme udržovací opalování cca 1x za 14 dní v dávce cca 15 až 20 minut.

Přípravky:

Beta karoten pro dlouhodobý efekt a lepší opálení. Užívá se před začátkem návštěv solária nebo před letní dovolenou a užívá se minimálně 1 měsíc. Tento přípravek můžeme užívat celoročně.

Kosmetika:

Je mnoho druhů opalovacích krémů do solária – dle výběru a doporučení obsluhy.Máme k prodeji solární kosmetiku americké značky Australian Gold. 

Pro citlivou pleť doporučujeme Bio kokosový olej a to před opalováním. V našem studiu se tímto olejem provádějí veškeré masáže a klienti velmi využívají možnost využití solária po masáži. 

Veškeré přípravky jsou skladem.

Kontraindikace:

Zhoubný nádor kůže a stav po jeho odstranění, mnohočetná pigmentová znaménka na kůži, porfyrie - porucha látkové přeměny složek krevního barviva, léky s foto senzibilizujícím účinkem, akutní zánětlivá a infekční onemocnění, děti do 12 let (lépe do 15), rekonvalescence po operaci oka laserem, horečka.