Zdravotní masáž

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.
Nevíte-li si rady, zavolejte nám na recepci
+420 608 300 072.

Ceny se mohou lišit dle délky služby, náročnosti či nadměrné spotřebě materiálu.

Zdravotní masáž bez baňkování - provádí masér/ka

900,- / 60 min


Zdravotní masáž s baňkováním - provádí masér/ka

990,- / 60 min


Zdravotní masáž s ošetřením tělovou svící - provádí masér/ka

990,- / 60 min

Při Vaší návštěvě a na základě Vámi podaných informací, jaké máte problémy, Vás náš specialista na diagnostiku páteře před masáží prohlédne a vyšetří. Při masáži Vám odstraní blokády na páteři, které máte. Také Vám sdělí, v jakém stavu se nachází Vaše páteř a doporučí Vám, co je právě pro Vás nejvhodnější. Tomuto se více věnujeme v oddíle fyzioterapie. Vaše zdravotní problémy s pohybovým aparátem či lymfatickým systémem umíme řešit za pomoci tejpování a to kineziologického, dynamického nebo lymfatického. O tom více v oddíle tejpování.

Zdravotní masáž s baňkováním

Masáž s baňkováním je klasická masáž, při které kombinujeme masáž s baňkováním. Baňkami také částečně masírujeme a posléze pouze přiložíme baňky na problémová místa.

Při baňkování působíme, tak jako při akupunktuře, na aktivní body nebo na celé oblasti meridiánů a výhodou je, že při suchém baňkování nedochází k narušení pokožky.

Používáme většinou silikonové nebo skleněné nádobky, které po přiložení na vybranou oblast do sebe vtáhnou vytvořeným podtlakem kůži a podkoží s pojivou tkání, ve kterých dojde k intenzivnímu překrvení a proniknutí krve mimo cévní řečiště. Následně pak dochází k podpoře metabolismu u cílového orgánu, ke stimulaci látkové výměny v ošetřované oblasti a obecně k podpoře krevního oběhu a energie.

Zdravotní masáž s baňkováním (zdravotní, posílení imunity, detoxikační) – provádí odborný specialista.

Zdravotní masáž s ošetřením tělovou svící

Při Vaší návštěvě a na základě Vámi podaných informací, jaké máte problémy, Vás náš specialista na diagnostiku páteře před masáží prohlédne a vyšetří. Při masáži Vám odstraní blokády na páteři, které máte. Také Vám sdělí, v jakém stavu se nachází Vaše páteř a doporučí Vám, co je právě pro Vás nejvhodnější. 

Masáž, při které se pracuje především v oblasti páteře a to jak speciálními hmaty bez oleje, tak I promasírováním partií s masážním olejem.

 Součástí masáže je terapie tělovou svící. Je to speciální terapeutická svíce vyrobená z gázy a včelího vosku, někdy s přídavkem kurkumy a esenciálních olejů či bylin. Svíce se přiloží na potřebné místo na holé tělo přes prodyšný ubrousek nebo gázu. Terapeut na druhém konci svíci zapálí a provede ošetření. Doba hoření svíce je přibližně 10 minut. 

Svíce může pomoci při mnoha problémech především při potížích s pohybovým aparátem těla - bolestech či ztuhlosti zad, ramen a kloubů,  kožních potížích, bolestech břicha, gynekologických potížích, rýmě a kašli, při strachu a depresi, detoxikaci organismu a jiné.