Ultraterapie

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.
Nevíte-li si rady, zavolejte nám na recepci
+420 608 300 072.

Ceny se mohou lišit dle délky služby, náročnosti či nadměrné spotřebě materiálu.

Ultraterapie

12.900 Kč / 90 min


Konzultace
(Objednejte se na konzultaci před prvním návštěvou)

ZDARMA / 15 min

Ultherapie je vhodná pro všechny, kdo touží po vypnutí a omlazení, ale z určitých důvodů nechtějí nebo nemohou podstoupit klasický chirurgický facelifting.

Výhodou Ultherapie je, že působí ve stejné podkožní vrstvě (SMAS), jako klasický zákrok plastického chirurga.
 Neodnesete si tedy řezy, stehy, nebudete hospitalizováni, nebudete muset přečkat dobu rekonvalescence. Klidně můžete po Ultherapii aplikovat make-up a odejít za svými aktivitami.

Omládněte s garancí až o 10 let a zastavte proces stárnutí s novou generací Ultraterapie.

V naší tváři se zrcadlí mnoho typů příběhů. Zatímco vrásky mohou hovořit o zkušenostech, ochablé kontury tváře většinou spíše vypovídají o únavě. Jedinou možností, jak řešit tyto problémy, byla doposud plastická chirurgie. Nyní představujeme novou metodu, která pochází a dosahuje velké popularity ve Spojených Státech. Dnes tato technologie přichází i do Evropy a zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby.

Během tepelného působení ultrazvuku lze vnímat lehce nepříjemný pocit pnutí až pálení, který je u každého pacienta individuální. Tento pocit je jen dočasný a signalizuje, že došlo k ovlivnění správných vrstev. Je možno jej zmírnit použitím medikamentů před nebo těsně po zákroku.

HLAVNÍ VÝHODY TOHOTO NEINVAZIVNÍHO FACE-LIFTU JSOU:

  • Pouze jedno ošetření
  • Žádná doba hojení po zákroku
  • Žádné fyzické omezení před ani po zákroku
  • Dlouhodobý efekt
  • Bezbolestnost zákroku
  • Zákrok se provádí bez anestezie

ČÍM SE LIŠÍ NOVÁ GENERACE ULTRA1 OD PŘEDCHOZÍCH?

Především je to technologický pokrok, se kterým jde ruku v ruce dostupnější cena. Ze zkušenosti mnohých klientek je Ultraterapie velmi efektivní metoda neinvazního liftingu s jasně viditelnými výsledky, kterou si nyní mohou dovolit častěji, i na více partiích nebo, podle klinických trendů, si nechat aplikovat vyšší počet ultrazvukových impulsů, a tak vytvořit hustší a pevnější síť podkožních zpevňujících bodů, která zaručí nejlepší výsledek.

JAKÝ JE PRINCIP ULTRA1?

Principem je působení tzv. vysoce fokusovaného ultrazvuku (HIFU), který nepoškozuje tkáň: prochází pokožkou bez nežádoucích účinků (např. začervenání, popálení, stroupek, puchýř, apod.) do hloubky, do které je “zaostřen” a až tam vytváří tepelné body, které efektivně v hloubce vypínají povislou kůži. Tato hloubka je nastavitelná na 1,5 mm nebo 3,0 mm nebo unikátních 4,5 mm. To je již hloubka, ve které se jinak dokáže pohybovat jen plastický chirurg skalpelem.