Zdravotní přístrojová pedikúra

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.
Nevíte-li si rady, zavolejte nám na recepci
+420 608 300 072.

Ceny se mohou lišit dle délky služby, náročnosti či nadměrné spotřebě materiálu.

Zdravotní přístrojová suchá pedikúra včetně peelingu a masáže

od 700 - 800 Kč / 40 - 60 min


Zdravotní přístrojová suchá pedikúra včetně peelingu, masáže a zábalu                  

od 800 - 900 Kč / 60 min


Zdravotní přístrojová suchá pedikúra včetně peelingu, masáže a barevného lakování 

od 800 - 900 Kč / 80 - 90 min


Zdravotní přístrojová suchá pedikúra včetně peelingu,  masáže a gellaku 

od 900 - 1.000 Kč / 80 - 90 min


Zdravotní přístrojová suchá pedikúra včetně peelingu a masáže, zábalu a gellaku 

od 1.000 - 1.100 Kč / 100 min


PEDI - Masáž chodidel

600 Kč / 20 min

Přístrojová pedikúra je moderní komfortní způsob péče o nehty a kůži na nohou, při kterém není nutné nohy předem namáčet, ani používat skalpel a žiletky. Ošetření se provádí nasucho broušením frézkami ve vysokých otáčkách. Takto provedená pedikúra je bezbolestná, velmi jemná a precizní a dokáže vyřešit i problematické odstranění silně zrohovatělé kůže, léčení kuřích ok, zarostlých nehtů. Při ošetření nedochází na rozdíl od běžné pedikúry k narušení celistvosti kůže, a je tak minimalizováno riziko poranění a infekce. 

Používáme profesionální vybavení zn. Hadawe, které nám umožňuje pečovat i o ty nejnáročnější klienty. Speciální systém odsávání, čištění a dezinfekce zaručuje maximální hygienu během celého ošetření. 

Tato pedikúra je obzvláště doporučována klientům, kteří ze zdravotních důvodů nemohou podstoupit klasickou pedikúru. Při medicinální pedikúře nehrozí riziko poranění a přenosu mykóz a infekcí. Tento šetrný způsob péče o nohy je proto vhodný pro diabetiky, lidi trpící onemocněním žil, lupenkou nebo neuropatií.

PRŮBĚH OŠETŘENÍ DLE POŽADAVKŮ KLIENTA:

 • Desinfekce nohou.
 • Ošetření, zkrácení délky nehtů a zarovnání jejich tvaru.
 • Vyčištění prostoru mezi nehtem a nehtovým valem.
 • Odstranění zrohovatělé kůže.
 • Obroušení rozpraskané kůže na patách.
 • Odstranění kuřích ok.
 • Ošetření zarůstajících nehtů.
 • Peeling
 • Masáž 
 • Zábal s maskou
 • Hydratace kůže na podpoření její hebkosti a vláčnosti.

Nohy jsou jednou z nejvíce namáhaných částí lidského těla, na kterou lidé často zapomínají. Nevěnují jim tolik pozornosti jako obličeji nebo rukám, které jsou okolí vždy na očích a jsou považovány za vizitku svého majitele. 

Suchá, popraskaná a otlačená kůže, která je následkem zátěže nohou a nošením uzavřené nebo nevhodné obuvi, může být zdrojem bolesti a dalších zdravotních komplikací. Péče o nohy by tedy měla být pevnou součástí osobní hygieny. 

V domácích podmínkách je vhodné si nohy pečlivě promazávat a starat se o správnou délku nehtů. Péči o zrohovatělou kůži, tvrdou kůži na patách, otlaky, kuří oka a zarůstající nehty raději svěřte odborníkům. Při ošetření dobře vidí každé i špatně přístupné místo na nohou, dokáží odhadnout, jakou vrstvu zrohovatělé kůže je třeba odstranit, a odborně vyřeší i všechny nepříjemné komplikace.