OXYGeneo
revoluční okysličení pleti

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.
Nevíte-li si rady, zavolejte nám na recepci
+420 608 300 072.

Ceny se mohou lišit dle délky služby, náročnosti či nadměrné spotřebě materiálu.

OXYGeneo revoluční okysličení, neinvazivní ošetření pleti

2.290 Kč /60 min


Konzultace
(Objednejte se na konzultaci před prvním návštěvou.)

ZDARMA /15 min

EXFOLIACE

OxyGeneo™ exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek. OxyGeneo™ je bezpečný pro všechny typy pleti včetně citlivé pokožky.

INFUZE

Pomocí exkluzivní kapsle OxyGeneo™ čistí pleť, a při tom infuzí vpravuje do pleti aktivní složky. Můžete si vybrat mezi NeoRevive™ pro omlazení a proti stárnutí nebo NeoBright™ pro zesvětlení pokožky a zlepšení textury pleti.

OKYSLIČENÍ

OxyGeneo™ produkuje bubliny CO2, které jemně praskají na povrchu pleti a vytváří fyziologickou reakci, která posílá okysličenou krev do ošetřované oblasti, zvyšuje kapilární průtok a metabolismus pokožky. Výsledkem je okysličení pleti a optimální absorpce aktivních složek dodaných ošetřením.

NA VÝBĚR Z TĚCHTO OŠETŘENÍ:

NEOBRIGHT

NeoBright™ sérum je průlomové řešení, které přináší bezkonkurenční zesvětlení pleti a bělení pigmentací.
NeoBright™ sérum vpravuje účinné látky hluboko do pokožky, kde jsou dokonale vstřebávány.

Kyselina azaleová – pigmentace

Kyselina azaleová je známá účinná látka, která se používá k léčbě kožních hyperpigmentací. Snižuje aktivitu buněk produkujících pigment. 

Kyselina kojová – zesvětlení kůže
Kyselina kojová je přirozeně se vyskytující látka produkovaná houbami, která inhibuje tvorbu melaninu. V kombinaci s kyselinou azelaovou dochází k synergickému zesvětlení a bělícímu účinku.

Retinol – Anti-Aging
Derivát vitaminu A, je klinicky prokázáno, že Retinol zvyšuje produkci kolagenu a obnovu kožních buněk. Je také známý jako jedna z nejlepších látek proti stárnutí.

NEOREVIVE

NeoRevive™ sérum zcela nově definuje ošetření pleti. NeoRevive™ sérum jemně hojí a regeneruje pleť pomocí účinných látek, kde jsou optimálně absorbovány pokožkou.

Kyselina hyaluronová – redukce vrásek
Přirozeně produkována v lidském těle, je odpovědná za zadržování tekutin a kožní hydrataci. Při stárnutí se schopnost lidského těla k výrobě kyseliny hyaluronové snižuje. To má za následek tenkou, suchou a vrásčitou pleť.

Peptidy – obnova pleti
Peptidy jsou malé proteinové fragmenty, které posilují schopnost pokožky zadržovat tekutiny. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou je vytvořen synergický efekt dermální obnovy, čímž se redukují vrásky.

BALANCE OXYPODS

Hloubkové vyčištění zajistí rovnováhu mastné pleti, zlepšení textury a eliminace nežádoucího lesku pleti.

Bambusové uhlí
Bambusové uhlí je pálené při 800-1200 stupních celsia a tým významně detoxikuje a absorbuje toxíny a škodlivé látky z pokožky.

Camu Camu
extrakt bohatý na antioxidační vitamín C (nejvyšší koncentrace vitamínu C z rostliny), niacin (vitamín B3), železo a riboflavin (vitamín B2). Zlepšuje metabolismus kůže.

Kyselina mandlová
nová generace alfa-hydroxy kyseliny. Méně dráždivá a příjemná. Nejlepší pro pleť náchylnou k akné. Pracuje na urychlení buněčného metabolismu rozpouštěním drobných vazeb, které drží pohromadě některé kožní buňky, a pomáhá tak odstraňovat odumřelou pokožku na povrchu kůže, která vede k fádní pleti, linkám a vráskám.

ILLUMINATE OXYPODS

Projasnění pleti, sjednocení nerovnoměrného odstínu pleti. Zlepšení pigmentace, textury pleti a vyhlazení.

Kyselina Kojová
je přirozeně se vyskytující látka produkovaná houbami, která inhibuje tvorbu melaninu. V kombinaci s účinkem kyseliny azelaové dochází k efektu zesvětlení a bělícímu účinku.

Extrakt z opuncie
pozoruhodné složení tohoto extraktu mu dodává silnou antioxidační aktivitu, vysokou hydratační a rejuvenační schopnost. Tento produkt se používá pouze v prémiových přípravcích pro péči o stárnutí.

Alpha Arbutin
bezpečný přírodní bělící prostředek zajišťující rovnoměrný a světlejší tón pleti, snižující stupeň opálení kůže po vystavení UV záření

Extrakt z karotky
bohatý na karoteny a polyacetyleny, ochranné přírodní látky pohlcující volné radilály. Vyhlazení, hydrataci, antiaging, reparace okožky, fotoprotektivní účinky při opalování.

Vitamín C
zajišťuje aktivní projasnění pleti, snižuje produkci melaninu a zvyšuje metabolismus pleti. Rozpustný ve vodě, s vysokou mírou penetrace do pleti.