OXYGeneo revoluční
okysličení pleti

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.
Nevíte-li si rady, zavolejte nám na recepci
+420 608 300 072.

2.290,- / 60 minut

Ceny se mohou lišit dle délky služby, náročnosti či nadměrné spotřebě materiálu.

OXYGENEO TECHNOLOGIE

je inovativní ošetření pleti, které přináší tři základní procedury současně. Tato exkluzivní kombinace zlepšuje ton pleti, vyrovnává strukturu a vyživuje pleť – dává Vám vyvážený zdravý vzhled. Vaše pleť bude okamžitě cítit rozdíl.

EXFOLIACE

OxyGeneo™ exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek.
OxyGeneo™ je bezpečný pro všechny typy pleti včetně citlivé pokožky.

INFUZE

Pomocí exkluzivní kapsle OxyGeneo™ čistí pleť, a při tom infuzí vpravuje do pleti aktivní složky.
Můžete si vybrat mezi NeoRevive™ pro omlazení a proti stárnutí nebo NeoBright™ pro zesvětlení pokožky a zlepšení textury pleti.

OKYSLIČENÍ

OxyGeneo™ produkuje bubliny CO2, které jemně praskají na povrchu pleti a vytváří fyziologickou reakci, která posílá okysličenou krev do ošetřované oblasti, zvyšuje kapilární průtok a metabolismus pokožky.
Výsledkem je okysličení pleti a optimální absorpce aktivních složek dodaných ošetřením.

NA VÝBĚR Z TĚCHTO OŠETŘENÍ:

NEOBRIGHT

NeoBright™ sérum je průlomové řešení, které přináší bezkonkurenční zesvětlení pleti a bělení pigmentací.
NeoBright™ sérum vpravuje účinné látky hluboko do pokožky, kde jsou dokonale vstřebávány.

Kyselina azaleová – pigmentace
Kyselina azaleová je známá účinná látka, která se používá k léčbě kožních hyperpigmentací. Snižuje aktivitu buněk produkujících pigment.

Kyselina kojová – zesvětlení kůže
Kyselina kojová je přirozeně se vyskytující látka produkovaná houbami, která inhibuje tvorbu melaninu. V kombinaci s kyselinou azelaovou dochází k synergickému zesvětlení a bělícímu účinku.

Retinol – Anti-Aging
Derivát vitaminu A, je klinicky prokázáno, že Retinol zvyšuje produkci kolagenu a obnovu kožních buněk. Je také známý jako jedna z nejlepších látek proti stárnutí.

NEOREVIVE

NeoRevive™ sérum zcela nově definuje ošetření pleti. NeoRevive™ sérum jemně hojí a regeneruje pleť pomocí účinných látek, kde jsou optimálně absorbovány pokožkou.

Kyselina hyaluronová – redukce vrásek
Přirozeně produkována v lidském těle, je odpovědná za zadržování tekutin a kožní hydrataci. Při stárnutí se schopnost lidského těla k výrobě kyseliny hyaluronové snižuje. To má za následek tenkou, suchou a vrásčitou pleť.

Peptidy – obnova pleti
Peptidy jsou malé proteinové fragmenty, které posilují schopnost pokožky zadržovat tekutiny. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou je vytvořen synergický efekt dermální obnovy, čímž se redukují vrásky.

BALANCE OXYPODS

Hloubkové vyčištění zajistí rovnováhu mastné pleti, zlepšení textury a eliminace nežádoucího lesku pleti.

Bambusové uhlí
Bambusové uhlí je pálené při 800-1200 stupních celsia a tým významně detoxikuje a absorbuje toxíny a škodlivé látky z pokožky.

Camu Camu
extrakt bohatý na antioxidační vitamín C (nejvyšší koncentrace vitamínu C z rostliny), niacin (vitamín B3), železo a riboflavin (vitamín B2). Zlepšuje metabolismus kůže.

Kyselina mandlová
nová generace alfa-hydroxy kyseliny. Méně dráždivá a příjemná. Nejlepší pro pleť náchylnou k akné. Pracuje na urychlení buněčného metabolismu rozpouštěním drobných vazeb, které drží pohromadě některé kožní buňky, a pomáhá tak odstraňovat odumřelou pokožku na povrchu kůže, která vede k fádní pleti, linkám a vráskám.

ILLUMINATE OXYPODS

Projasnění pleti, sjednocení nerovnoměrného odstínu pleti. Zlepšení pigmentace, textury pleti a vyhlazení.

Kyselina Kojová
je přirozeně se vyskytující látka produkovaná houbami, která inhibuje tvorbu melaninu. V kombinaci s účinkem kyseliny azelaové dochází k efektu zesvětlení a bělícímu účinku.

Extrakt z opuncie
pozoruhodné složení tohoto extraktu mu dodává silnou antioxidační aktivitu, vysokou hydratační a rejuvenační schopnost. Tento produkt se používá pouze v prémiových přípravcích pro péči o stárnutí.

Alpha Arbutin
bezpečný přírodní bělící prostředek zajišťující rovnoměrný a světlejší tón pleti, snižující stupeň opálení kůže po vystavení UV záření

Extrakt z karotky
bohatý na karoteny a polyacetyleny, ochranné přírodní látky pohlcující volné radilály. Vyhlazení, hydrataci, antiaging, reparace okožky, fotoprotektivní účinky při opalování.

Vitamín C
zajišťuje aktivní projasnění pleti, snižuje produkci melaninu a zvyšuje metabolismus pleti. Rozpustný ve vodě, s vysokou mírou penetrace do pleti.