Lifting obličeje

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.
Nevíte-li si rady, zavolejte nám na recepci
+420 608 300 072.

Ceny se mohou lišit dle délky služby, náročnosti či nadměrné spotřebě materiálu.

NEINVAZIVNÍ LIFTING RADIOFREKVENCE

Radiofrekvenční vlny jsou všeobecně považovány za velice účinné a mají příznivý vliv nejen na obličej ale také na celý organismus. Dermis, podkožní vrstva kůže je rovnoměrně zahřívána a epidermis, nebo-li povrchová vrstva kůže je regenerována. Stimulují se kolagenová vlákna a zvyšuje se produkce kolagenu, který je základní stavební jednotkou zdravé kůže bez vrásek se schopností vázat vodu. Lifting obličeje za využití radiofrekvence je nejstarší metodou používanou v oblasti estetické medicíny.

Indikace
Vyhlazení vrásek obličeje, vypnutí pleti, odstranění dvojité brady, vypnutí dekoltu, rozpouštění tuků v problematických oblastech, vyhlazení pomerančové kůže, formování postavy, stimulace krevního oběhu, vypnutí ochablé pokožky těla i obličeje a regenerace tkání v těchto oblastech

Aplikace
Obličej, krk, dekolt, paže, břicho, hýždě, stehna, záda, lýtka, kolena; použití je možné na všechny tělní oblasti vyjma oblasti prsou u žen

Princip
Radiofrekvenční technologie fungují na principu zahřátí cílové tkáně na požadovanou teplotu a toto teplo vyvolává požadovaný efekt ošetření. Radiofrekvenční energie aplikovaná přes speciální gel, či sérum, prohřeje ošetřovanou oblast, poté prostupuje do dermis a vytváří rovnoměrnou zónu zahřátí, které aktivuje tvorbu nového kolagenu, obnovu buněk a omlazení bez jakýchkoliv rizik. Redukuje a vyhlazuje vrásky. Přístrojové rozpouštění tukových buněk v tkáni probíhá při ošetření pouze za předpokladu, že je cílová buňka zahřáta na teplotu cca 43 stupňů Celsia. Při této teplotě dochází k postupnému zkapalnění tukové buňky a jejímu následnému vyplavení lymfatickými cestami ven z těla pomocí jater a ledvin. Toto přináší kýžený efekt odstranění tukových buněk a s tím způsobeného úbytku váhy a objemu ošetřované partie. Odvod rozpuštěných tukových buněk z těla je v maximální možné míře podpořen lymfatickou masáží, která zrychluje lymfatický oběh.

Výjimečnost této technologie spočívá zejména v tom, že radiofrekvenční energie prostupuje ošetřovanou oblastí rovnoměrně z vnitřku směrem na povrch. Tato energie za použití tepelného mechanismu elektrod umožňuje energii bezpečně projít skrz pokožku (epidermis). Při ošetření celulitidy se také stimulují spodní vrstvy kůže, tím se zvětší tvorba kolagenu, který je důležitý pro zvětšení pevnosti a elasticity kůže. Touto procedurou dochází k transportu energie a zahřátí hlubokých vrstev podkoží, bez toho aniž by došlo k tzv. termálnímu šoku na pokožce (popálení atd.) Nástavce na ošetření radiofrekvenční energií se velice snadno ovládají a rovnoměrně prohřejí celou ošetřovanou oblast. Po ošetření dochází především ke zvětšení koncentrace kolagenu, zlepšení textury kůže, redukci projevů stárnutí, remodelaci kůže a hlavně zajistí mnohem mladší vzhled.

Pro zvýšení efektu je možné využití baňkové podtlakové masáže ošetřené partie.

Princip rozpouštění tukových buněk
Nedostatek kolagenových vláken v tkáni způsobuje její nerovnost a nerovnoměrné rozložení těchto vláken má za následek vytvoření postupných prohlubenin – vrásek či pomerančové kůže. Kolagen je možné stimulovat v těle pomocí působení tepla a mikroproudů, jež pomohou tyto vlákna regenerovat a znásobit jejich počet až desetinásobně. Prvotní efekt ošetření je vypnutí pokožky a pocit stažené kůže v obličeji, dekoltu či na nohou – toto představuje okamžitý efekt ošetření – v následujících dnech dochází k obnově vláken – obnova kolagenových vláken je však dlouhodobější proces trvající cca 3 týdny.

Po ošetření
Okamžité výsledky – pevná a vypnutá kůže.


Zákrok je bezbolestný a bezpečný. Radiofrekvenční terapie
V závislosti na stavu pokožky se doporučuje cca 5 ošetření v intenzitě 1 x za 7 – 10 dní. Při horším stavu pokožky (velmi vrásčitá či povadlá pleť) či větším podbradku doporučujeme více ošetření.
Výsledky jsou okamžité, ihned po opuštění salonu se budete cítit mladší a krásnější.
Jednoduchá následná péče vyžaduje pouze aplikaci hydratačního krému s vyšším ochranným SPF faktorem. Po ošetření se nedoporučuje intenzivnější slunění a sauna.

Před ošetřením
Před aplikací radiofrekvence by neměl být minimálně jeden měsíc užíván chemický peeling, šest měsíců před výkonem orální retinoidy a povrchové retinoidy jeden měsíc před.

Efekty

 • Zvýšení cirkulace krve
 • Obnova rovnováhy pokožky a její elasticity
 • Eliminace ztráty vlhkosti kůže
 • Obnova elasticity cévních stěn
 • Redukce celulitidy
 • Stabilizace vhodné teploty kůže
 • Zajištění regenerace kůže
 • Možnost ošetření všech typů pokožky bez rizika nežádoucích účinků hyperpigmentace, hypopigmentace atd.
 • Zmírnění alergické reakce kůže
 • Zlepšení pevnosti kůže
 • Zmírnění projevů stárnutí pokožky
 • Omlazující efekt
 • Zvýšení elasticity a pružnosti pokožky
 • Redukce projevů předčasného stárnutí pokožky
 • Obličejová radiofrekvence
 • Liftingový efekt bez anestezie

Při ošetření obličeje radiofrekvencí se využívá radiových vln k liftingu kůže, obličeje, krku, dekoltu, povislé brady, redukci tukové tkáně v obličeji – modelaci obličeje a také k redukci podbradku!
Vyhlazení vrásek a podpora tvorby kolagenu

Pomocí radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje vytvořená energie přes epidermis do škáry (hloubka cca 2 – 6 mm), která obsahuje velké množství kolagenu. Urychluje se buněčný metabolismus, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek až k úplnému vyhlazení. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů.
Celkovým výsledkem je mimo jiné i dokonalejší tvar obličeje.
Radiofrekvence obličeje nahrazuje bolestivé ošetření injekcemi (výplňovými materiály a botoxem)!
 

Průběh ošetření odlíčení, tonizace pokožky:
Radiofrekvenční ošetření obličeje pomocí tripolární hlavice, kterou je umožněn přenos RF energie do kůže + očního okolí za pomoci unikátní hlavice přístroje vytvořenou speciálně pro ošetření v této oblasti s extrémně jemnou pokožkou. Zapracování kyseliny hyaluronové do vybraných oblastí obličeje/krku/dekoltu.

Kontraindikace:

 • těhotenství a kojení
 • porucha integrity kůže v ošetřované lokalitě
 • vážnější porucha imunity
 • vážná srdeční onemocnění
 • poruchy srážlivosti krve
 • rakovina
 • nedávné kolagenové výplně
 • kovové implantáty v těle
 • koloidní jizvy

Vyberte si variantu služby

Obličej redukce vrásek

1x procedura: 699,- / cca 45 minut
Permanentka 3x procedura: 1.800,-
Permanentka 6x procedura: 3.300,-


Obličej + krk zpevnění podkoží    

1x procedura: 799,- / cca 50 minut
Permanentka 3x procedura: 2.250,-
Permanentka 6x procedura: 4.200,-


Obličej + krk + dekolt podpora tvorby přirozeného kolagenu    

1x procedura: 899,- / cca 60 minut
Permanentka 3x procedura: 2.550,-
Permanentka 6x procedura: 4.800,-


Lifting podbradku, odstranění podbradku    

1x procedura: 499,- / 15-20 minut
Permanentka 3x procedura: 1.350,-
Permanentka 6x procedura: 2.400,-


Ošetření povadlé kůže na těle    

od 200,- / délka procedury dle ošetřované partie


Omlazení hřbetů rukou    

1x procedura: 450,- / 15-30 minut
Permanentka 3x procedura: 870,-
Permanentka 6x procedura: 1.500,-