Laserové ošetření

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.
Nevíte-li si rady, zavolejte nám na recepci
+420 608 300 072.

Ceny se mohou lišit dle délky služby, náročnosti či nadměrné spotřebě materiálu.

Laserové ošetření mykózy nehtové ploténky a kůže
(1x ruka)

400 Kč / 10 min


Laserové ošetření mykózy nehtové ploténky a kůže - příplatková služba
(1x ruka)

400 Kč / 4 min


Laserová regenerace kůže a nehtových plotének 
(1x ruka)

400 Kč / 10 min


Laserová regenerace kůže a nehtových plotének - příplatková služba
(1x ruka)

400 Kč / 4 min

Průběh celkového ošetření, než poškozená nehtová ploténka odroste:
Zdravotní pedikúra nebo manikúra a posouzení problému. Následně jednou týdně laserové ošetření nehtových plotének a okolní kůže po dobu jednoho až dvou týdnů, dle stavu nehtových plotének. Nehtová ploténka odrůstá na noze cca 12 měsíců a na ruce cca 6 měsíců. Po prvotním ošetření a aplikaci 1 - 2 laserových ošetření, klient pravidelně chodí na pedikúru nebo manikúru každé 3 až 4 týdny, kdy provedeme odbornou pedikúru či manikúru a sledujeme, jak se nehtové ploténky regenerují. Dále při každé druhé pravidelné pedikúře či manikúře provádíme laserové ošetření zdarma a to po dobu, než nehtová ploténka odroste.

Počet ošetření laserem: ideálně 1x týdně – obvykle
2 ošetření. Cena jednoho ošetření laserem je od 400 Kč, dle rozsahu onemocnění.

Klient bere na vědomí, že centrum AMIBEAUTY není zdravotní zařízení a nemůže nést odpovědnost, pokud nedojde ke správné regeneraci nehtových plotének. Správnou regeneraci ovlivňuje mnoho faktorů lidského těla každého jednoho klienta a také se často stává, že je mykóza nehtu odstraněna, klient ale nedbá správné péče o nehty a dochází k recidivě.

Domácí léčba spočívá v dezinfekci obuvi sprejem proti plísni. Zejména v letních měsících se totiž pod nehty dostává prach, který způsobuje návrat plísně. Často se tedy stává, že je mykóza nehtu vyléčena, pacient ale nedbá správné péče o nehty a dochází k recidivě. Nezbytnou součástí domácí péče je i správné zkracování nehtových plotének. Jak vše řešit, Vám poradíme na osobní konzultaci.

Odborná péče pak spočívá v ošetření vysokovýkonným laserem, který díky svému vysokému výkonu a třem vlnovým délkám umožňuje likvidaci houby přes nehtovou ploténku. Dle lékařských studií zcela dokonale, ale je zde samozřejmě nutná správná péče preventivní– dezinfekce veškerých bot včetně domácích, které používáte, a to stříbrem pomocí desinfikátoru Klenz.

Nepodceňujte prevenci. V některých případech, po dokončení všech ošetření, zůstávají bílé skvrny na nehtech, které jsou k opětovnému vzniku plísní náchylnější. V takových případech je nutné tato místa důkladně ošetřit, alespoň
1x měsíčně při pravidelné pedikúře nebo manikúře. Pamatujte, že mykóza onemocnění kůže je dlouhodobá a komplikovaná. Proto je důležité zůstat trpěliví a respektovat doporučení specialisty

Ošetření vysokovýkonným laserem není hrazeno zdravotní pojišťovnou.