Kosmetické ošetření pleti

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.
Nevíte-li si rady, zavolejte nám na recepci
+420 608 300 072.

Ceny se mohou lišit dle délky služby, náročnosti či nadměrné spotřebě materiálu.

Kosmetika ZÁKLADNÍ
(ošetření po domluvě dle typu pleti, bez barvení obočí a řas)    

od 1.090 Kč / 60 min


Kosmetika ROZŠÍŘENÁ
(obsahuje relaxační masáž a masku, bez barvení obočí a řas)

od 1.390 Kč / 90 min


Kosmetika LUXUSNÍ, ošetření pleti s péčí o ruce

2.220 Kč / 105 min


Kosmetika PÁNSKÁ, ošetření dle typu pleti

899 Kč / 60 min


Kosmetická masáž obličeje, vyhlazení pokožky, krku, dekoltu

460 Kč / 30 min


Konzultace

ZDARMA / 15 minut

Ceny jednotlivých služeb se mohou lišit od aktuálního ceníku, dle stavu pleti a požadavků klienta. Na jakoukoliv změnu Vás vždy odborná kosmetička upozorní.

PHYRIS

Pečuje o Vaši pleť individuálně s ohledem na věk, typ pleti a Vaše preference.

Díky svému širokému spektru a vysoce efektivní péči se hodí nejen pro potřeby profesionálních kosmetických studií, ale i k domácímu použití.

Patříte-li k ženám, které ze svých požadavků na kosmetickou péči nechtějí slevit ani v domácím prostředí, je PHYRIS pro Vás jako stvořená.

Třífázový koncept

Kosmetické péče PHYRIS má nedostižitelný náskok před ostatními, konvenčními metodami kosmetické péče. Obzvláště velký význam pro produkty následné péče ve FÁZI 3 mají aktivátory SOMI, protože zvyšují jejich účinky, prodlužují jejich efekt a zvyšují jejich snášenlivost.

Prvotřídní kvalita

PHYRIS je zárukou prvotřídní kvality hned na několika rovinách: v efektivním složení, elegantním designovém balení, inovativním přístupu a kontaktu se zákazníkem. I to je jen zlomek toho, co získáte, vstoupíte-li do kouzelného světa kosmetiky PHYRIS.

Je skvělé se cítit mladá a opečovávaná

Je možné vytetovat i výraznou linku, která má nahrazovat každodenní líčení.

Osobní požadavky na kosmetickou péči každého zákazníka jsou rozmanité a den ode dne se mění podle stavu pokožky a životních okolností. Každá zákaznice je unikát a zaslouží si jen to nejlepší zacházení. PHYRIS se individuálně stará o každou zákaznici, její pleť a osobní preference a zároveň nabízí kosmetickou péči pro každou situaci – vysoce efektivní a dobře tolerovanou.

I po krátkém čase užívání kosmetiky PHYRIS dosáhnete výsledků, které nepozná pouze profesionální kosmetička, ale i Vy sama!

DR. GRANDEL

DR.GRANDEL vděčí za svou existenci chemikovi Dr. Felixi Grandelovi, který již v roce 1935 pracoval na výzkumu pšeničných klíčků a vitaminu E a tím připravil cestu pro vysoce účinnou přírodní kosmetiku s výbornou snášenlivostí. Průlom přišel s vývojem speciálního a jedinečného roztoku “EPIGRAN“, který má v současnosti již více než 60.letou tradici ve výrobě kosmetiky.

V – CARBON

 

protivráskový peeling

 

Neinvazivní omlazení, které posune Vaši pleť do vyššího levelu..dokonalé čistící a výrazné detoxikační účinky!! Působí na: linky a vrásky, rozšířené póry,akné, jizvy,zlepšení textury pleti, lifting…

HYDRO ACTIVE

 

péče o dehydrovanou pleť, fleece maska

 

Vyplní, hydratuje pleť a poskytne první pomoc u jemných vrásek způsobených dehydratací. Okamžité dlouhodobé zvlhčení pokožky. Nové složení s hyaluronovou kyselinou.

DERMA PUR

péče o mastnou pleť


Derma Pur je vhodný pro regeneraci podrážděné pokožky. Snižuje nežádoucí lesk, zklidňuje začervenalá místa a vytváří mnohem hladší a jednotnější vhled pokožky. Ideální pro mastnou nebo smíšenou pleť.

INTENZIVNÍ RETINOL

protivráskové s unikátní gelovou maskou


Jedinečné intenzivní proti vráskové ošetření, se kterým dosáhneme úchvatného a viditelného omlazení pleti a to především díky účinkům trojitého vitaminu A nové generace a dalším velice efektně účinným látkám.

INTENZIVNÍ RETINOL

s krémovou 3d maskou


Ošetření se speciální, krémovou 3D maskou. Jedinečné intenzivní proti vráskové ošetření, se kterým dosáhneme úchvatného a viditelného omlazení pleti, a to především díky účinkům trojitého vitaminu A nové generace a dalším velice efektně účinným látkám.

RE OMLAZENÍ

+ zpevnění kontur obličeje pomocí matrix peptidu


Regenerační, rekonstrukční kosmetická péče s inovativní molekulou Matrix-peptide. Pro výrazné zpevnění kontur, obnovuje kolagenová a elastinová. Pocit vypnuté, zpevněné a hladké pleti.

SEE CHANCE

regenerace pokožky, obnova přirozené pružnosti


Perfektní synergie mezi mořskou biologií a vývojem high-tech kosmetických účinných látek. Široké spektrum mořských řas obsahuje vysoce účinné minerály, které zklidňují pokožku, zvyšují její regeneraci a intenzivně ji hydratují.

SEE CHANCE

působení silné regenerační masky ageless


V ošetření luxusní, speciální maska. Perfektní synergie mezi mořskou biologií a vývojem high-tech kosmetických účinných látek. Široké spektrum mořských řas obsahuje vysoce účinné minerály, které zklidňují pokožku, zvyšují její regeneraci a intenzivně ji hydratují.

PERFECT AGE

obnova kmenových buněk


24-hodinová péče na této úrovni aktivuje regenerační schopnosti pleti pomocí rostlinných kmenových buněk z rozkvetlé jabloně. Textura přípravků od lehké až po bohatou se ideálně adaptuje pro všechny typy pokožky.

TIME RELEASE

aplikace séra a masky se silným účinkem


Vysoce efektivní ošetření s okamžitým a postupně uvolňujícím efektem. Výsledkem jsou zpevněné kontury obličeje, viditelná redukce vrásek spolu s hydratací.