Breussova masáž

Zarezervujte si svůj termín ještě dnes.
Nevíte-li si rady, zavolejte nám na recepci
+420 608 300 072.

Ceny se mohou lišit dle délky služby, náročnosti či nadměrné spotřebě materiálu.

Breussova masáž - jemná a příjemná
(provádí masér/ka)

800 Kč / 45 min

Masáž, která se provádí masérskými hmaty za pomoci třezalkového oleje podél celé páteře. Často se využívá jako doplňková uklidňující terapie po Dornově metodě. Tuto masáž však pro své skvělé účinky doporučuji i samostatně. Na závěr masáže probíhá harmonizační a energetické ošetření. Při terapii používám třezalkový olej z vlastní výroby.
 

Breussova masáž je jemná, citlivá a energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické i duševní blokády. Masáž významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky a je tak klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder. Breussovou masáží páteře se různými speciálními hmaty vlastně oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla místo, a vmasírovává se třezalkový olej.

Tím se dochází k regeneraci plotének a uvolnění nervů, které z páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Po jemné masáži se položí na páteř hedvábný papír a postupným přikládáním rukou dochází k magnetizování. Třezalkový olej proniká hlouběji do páteře. Při této masáži se také automaticky ošetřují akupresurní body, které jsou vyústěním spojnic orgánů a které jsou uloženy podél páteře na energetické dráze močového měchýře. Aktivováním těchto bodů dochází, kromě výrazného uvolnění páteře a odstranění bolesti zad, často i k vyřešení různých psychických blokád.