Co je imunita?

Imunita neboli obranyschopnost je biologická funkce organismu, která brání tělo před škodlivými vlivy, jako jsou bakterie, viry, mikroorganismy, ale i toxiny a další nežádoucí prvky.

Pokud je imunita oslabená, je tělo méně chráněno a lehce podlehne onemocněním různého typu.

Jak posílíme imunitu?

Posílení imunitního systému spočívá v mnoha aspektech. Důležité je dostatek pohybu, zajišťovat pitný režim, odpočívat, otužovat se a především dbát na dostatečné množství vitamínů a minerálů v těle.

Vybrat správné přípravky není vždy jednoduché. Proto Vám představíme řadu přípravků, které přispívají tak, aby byla podpora imunity řádně zajištěna. Přípravky můžete použít všechny naráz nebo dle Vašeho výběru. Přípravky je vhodné používat na jaře a na podzim preventivně nebo při nemocech. Dále před či po operacích. Všechny doporučené přípravky jsou skladem v našem e-shopu.

Colostrum – přírodní antibiotikum 2tbl. večer. Vitamín C 500mg – 1-2tbl. denně, Selen imuno 50ug – 1 – 2tbl denně, vitamín A120mg – 1tbl denně, Trojkombinace  B6 75mg, B12150uq a kyselina listová 800ug – 1tbl denně, Trojkombinace Ca 333mg, Mg 133mg a Zinek 8,3mg – 1tbl. denně, vitamín E100mg – 1tbl. obden.

U všeho platí využívat celá balení a dbát na to, že všechny přípravky jsou pouze doplňky stravy.