Nová posila do našeho týmu Martin Záhlava, Dis.

Do našeho týmu vítáme nového maséra Martina Záhlavu

A teď již pár slov o Martinovi

Narodil jsem se ve znamení Štíra, rád pronikám do hloubky pod povrch věcí a hledám souvislosti v životě. Rád se učím něčemu novému. Dělám věci, které mi přinášejí radost a dávají smysl, a zároveň jsou prospěšné pro okolí.

Od střední školy mě zajímá téma bylin, přírodní medicíny a vše kolem zdravého životního stylu. Praktikuji různé metody seberozvoje, jógu, qigong aj.. Od roku 2007 se věnuji masážím. S kurzem masáže shiatsu se rozjela má praxe maséra a postupně se přidaly kurzy dalších druhů masáží. Po letech praxe jsem přidal studium léčivých rostlin na Farmaceutické fakultě v Hradci Králové. Kromě masáží je mou velkou radostí včelaření a výroba včelích produktů, které používám při výrobě vlastní přírodní kosmetiky.