Pokud chcete účinně bojovat proti civilizačním chorobám jako je například – Rakovina, infarkt , mozková mrtvice, cukrovka, kožní problémy atd..,  musíte mít hladinu HOMOCYSTEINU – Hcy v krvi neustále na hodnotě cca 6,0Hcy nebo nižší. Toho se dá docílit pouze neustálým příjmem těchto níže uvedených vitamínů a minerálů a to po celý život. Ve stravě tohoto nikdy nedocílíte. My jsme Vám připravili denní celoživotní dávku do jedné tabulky a vycházíme z toho, že máte hladinu Hcy v krvi kolem hodnoty cca 8,0Hcy. Tedy nepatrně vyšší. Pokud, ale máte hladinu Hcy 10 a výše, je zapotřebí,  denní dávku zvýšit na 3 – 4 násobek, po dobu jednoho až dvou let, než se Vám hladina Hcy v krvi sníží. Jsou tedy dvě varianty a to, že si zajedete na odběr krve do Prahy včetně konzultace s lékařem, který Vám sdělí Vaší hodnotu Hcy a nastaví Vám dávkování – vyšetření zde:   http://www.karelerben.cz/homocystein-uvod.  nebo druhá varianta a to, že budete brát bez vyšetření  doporučenou denní  základní  dávku vitamínů a minerálů, která je vhodná ke snížení a udržení správné hladiny Hcy v krvi.

Doporučené – základní dávkování vitamínů a minerálů na snížení a udržení správné hladiny Hcy v krvi – užívání je po celý život.

Trojkombinace – Kyselina listová 800ug, B6 75mg, B12 150ug – 1tbl. denně. Vitamín B2 – Riboflavin10mg – 1tbl. denně, Trojkombinace – Ca 330mg, Mg130mg a Zinek 8 mg – 1tbl. denně, Lecithin 1200 mg – 1tbl. denně

Vitamíny řady B je nutné užívat na lačno, tj. asi 30 min před jídlem (mezi jídly).

První  měsíc je vhodné toto dávkování vitamínů Trojkombinace B6, B12 a kyseliny listové a ryboflavinu (B2) užívat v trojnásobném množství a dalších 6 až10 měsíců ve dvojnásobném množství. Nelze se předávkovat. Co tělo nespotřebuje, tělo vyloučí .

Vše ostatní po jedné tabletě denně po celou dobu užívání. Po roce již pouze 1tbl. denně. Toto platí v případě, že nemáte stanovené dávkování od lékaře.

Všechny doporučené přípravky jsou skladem v našem e-shopu. U všeho platí využívat celá balení a dbát na to, že všechny přípravky jsou pouze doplňky stravy a ne strava samotná.

Dávkování je podle autorů knihy The H Factor Solution – James Braly, M.D. and Patrick Holford a modifikace podle praxe primáře MUDr. Erbena v poradně civilizačních chorob v Praze.

Video primáře civilizačních chorob MUDr. Erbena https://www.youtube.com/watch?v=4Pjc4NAyoBM